آژانس هواپیمایی | تور | هتل امینآژانس هواپیمایی | تور | هتل امین

تمامی قوانین و سیاست های آژانس مسافرتی امین را قبول دارم.

در حال حاضر عضو هستید؟

آژانس هواپیمایی | تور | هتل امینآژانس هواپیمایی | تور | هتل امین
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور سنگاپور

20% تخفیف

تور سنگاپور

 

تور سنگاپور : به تور خانوادگی سنگاپور و یک سافاری شگفت انگیز خوش آمدید

روز اول : پس از ورود به فرودگاه، نماینده  ما با شما ملاقات نموده و شما را به هتل منتقل مینماید.آرامش در هتل قبل از اینکه شما برای سفر استثنایی و هیجان انگیز برای اولین پارک شب زنده داری جهان – Night Safari آماده شوید.

تماشای نحوه رفتار حیوانات در زیستگاه طبیعی خود و آنچه  که هنگام شب رخ میدهد.

نگاهی به زندگی فیل ها،  راینو، شیرها، زرافه ها و ببر ها با انواع مختلفی از پرندگان. هر یک از سه مسیرپیاده روی را پیاده روی کنید – Trail Cat Fishing Catcher، Trail Leopard یا Trail Forest Giants Trail. پس از گذراندن یک وقت عالی، به هتل بازگردید و یک شام لذیذ میل کنید.

 

نکته: برای اولین بار صندلی چرخدار برای افراد معلول، سالمندان یا مهمانان ویژه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

روز دوم: پس از صبحانه، برای سفر لذت بخش شهر آماده باشید. کاوش منظره های طبیعی در مرلین پارک مارینا خلیج و صرف نوشیدنی در کوه فابر و لذت بردناز منظره ای پر جنب و جوش از بندر و همچنین دیدن  شهر از این ارتفاع. همچنین از معبد Thian Hock Keng دیدن کنید، برای دیدن تئاتر Esplanade در خلیج  از مسیر Orchard Road نیز لذت ببرید. هنگامی که روز به خوبی پایان یافت، برای خواب آرام به هتل بروید.

 

 

روز سوم: 

یک تور ساحلی در جزیره سنتوسا به عنوان برنامه سفر روز سوم سنگاپور برنامه ریزی شده است

لذت بردن از یک صبحانه پر زرق و برق و سپس  برای رفتن به جزیره Sentosa. لذت بردن از سواری ماشین های کابلی و جهان زیر آب.

شادی بازدید شما از این جزیره با نمایش آب چندین برابر خواهدشد. این ویژگی جلوه های دراماتیک، جت های آب، لیزر، انفجار آتش و موزیک پاپ در یک محیط زیرآب،  شما به دنیایی مسحور کننده میبرد. علاوه بر این، لذت بردن از Luge & Sky ride،  پارک پروانه و پادشاهی حشرات همراه با صرف چای و سفر در زمان. پس از چنین روز شگفت انگیزی، برای اقامت خوب و آرامش بخش شبانه ، به هتل خود بازگردید.