آژانس هواپیمایی | تور | هتل امینآژانس هواپیمایی | تور | هتل امین
فراموشی رمز عبور ؟

تور ۷روزه مالدیو

تور مالدیو:

مالدیو ، رویایی ترین مقصد توریستی آسیا، کشوری است جزیره‌ای در اقیانوس هند واقع در جنوب غربی هند. پایتخت آن ماله است.
جمعیت این کشور ۳۲۸ هزار نفر و واحد پول آن روفیه مالدیو است. زبان رسمی این کشور دیوهی نام دارد که زبانی هندواروپایی است و همانندی‌ هایی با زبان سینهالی قدیم دارد.
مردم آن از قوم مالدیوی هستند که تبارشان به مردم سری‌لانکا و هند (آمیخته آریایی و دراویدی) می‌رسد . جزایر مالدیو از مکان‌های جذاب برای غواصان است و ایستگاه‌های غواصی زیادی در این جزایر وجود دارد. مالدیو سرزمین جزیره‌هاست؛ جزیره‌هایی کوچک که با فاصله‌های کمی از هم این کشور را می‌سازند. بلندای هر یک از این جزیره ها از سطح دریا بیش از ۳ متر تجاوز نمی کند.
شاید بتوان این کشور را آرامترین جای کره‌ی زمین نامید. با وجود شور و هیجانی که در ساحل بعضی از این جزیره‌ها برپاست، باز هم آرامش آبی اقیانوس بر تمام این‌ها چیره می‌شود.سواحل زیبای مرجانی با ماهی های رنگارنگ آن و مرداب های صاف و زلال و درختان نارگیل ، محیط مناسبی برای استراحت و آرامش اعصاب و روان است.
معمولا هر هتلی بر روی جزیره ای قرار گرفته که به نوبه خود یک شهر کوچک محسوب می گردد و تمام امکانات رفاهی در آن یافت می گردد.تقریباً تمام جزیره‌ها آب و هوای گرمسیری مالدیو را دارند؛ بهار، تابستان و حتی اوایل پاییز، گرم است و خشک؛بین جزایر را معمولا با قایق های پر سرعت می پیمایند که خود نیز یکی از جاذبه های مالدیو می باشد. در این مسیر می توانید شنای ماهی های پرنده و دلفین ها را از نزدیک دید .مسافت های طولانی تر را میتوان با هواپیماهای دریائی طی کرد و از مناظر شگفت انگیز و حیرت آور اقیانوس هند لذت برد.سواحل زیبای مرجانی با آب زلال و درختان سرسبز ، از مالدیو بهشتی ساخته که سفر به آن آرزوی هر توریستی است.به جای تمام کارها ، روی شن های سفید ساحل و زیر برگ های پهن گرمسیری دراز بکشید و استراحت ، استراحت و فقط استراحت کنید.